Uvažujete nad prepravou objednávky z obchodov ako IKEA, XXXLutz, Hornbachu, či iných reťazcov, lebo bývate od nich ďaleko alebo je tovar nadrozmerný a nezmestil by sa do vášho auta?

Mnohé z obchodných značiek majú zastúpenie len v niektorých mestách Slovenska. Všetky ponúkajú prepravu priamo k vám, ale pri väčšej objednávke sa môže stať, že prepravné náklady sa vyšplhajú do takých vysokých súm, že uvažujete, ako inak by ste si nákup mohli prepraviť lacnejšie.

Vaše auto nie je transport vhodné a tak hľadáte možnosti. Ale už nemusíte.

Naša spoločnosť sa venuje doručovaniu tovaru z veľkých reťazcov, ktoré sú od vás vzdialené za mimoriadne výhodných podmienok.

Benefitom pre vás je cena a rýchlosť dodania.

Častokrát sa stáva, že si musíte zvoliť termín dodania a čakať na kuriéra ( samozrejme doma – musíte to predsa niekde zložiť ).

Ak nemôžete pracovať z domu, je možné, že si na daný deň budete musieť zobrať z práce voľno. To vás opäť stojí peniaze.

Vymeňte nezmyselné čakanie a ušetrite si pol dňa dovolenky a svoju nervovú sústavu a spoľahnite sa na nás.

Už niekoľko rokov sa venujeme doručovaniu tovaru z nákupných reťazcov. Našou výhodou je, že si spolu určíme čas dodania tovaru a vy nemusíte čakať za oknom vyzerajúc kuriéra, ktorý by mal prísť niekedy v čase od 8:00 – 14:00.

Tovar, ktorý prenášame nejde do medzistanice – prepravného depa a podobne, takže sa šetrí čas a minimalizuje manipulácia, kedy hrozí poškodenie nákupu. Tovar osobne naložíme do našej dodávky a odvezieme najkratšou možnou cestou priamo k vám pred dom. Samozrejme vám môžeme pomôcť aj s vynesením.

Okrem toho, za celý náklad zodpovedáme my. Môžete sa spoľahnúť na našich profesionálnych šoférov, ktorí najazdili státisíce kilometrov.

Majte u seba nákup skôr, bezpečne a finančne výhodne. Bez ohľadu na to, či prepravíme stôl alebo celú obývačkovú stenu, platí sa jednotná suma 0,49 € / kilometer. Vyťažte preto naše auto, čo najviac.

Pravidelne cestujeme do obchodov v Košiciach alebo Bratislavy po tovar pre našich zákazníkov z miest ako Rožňava, Revúca, Poprad, Rimavská Sobota, či Spišská Nová Ves.

Vyplňte kontaktný formulár, alebo nám priamo zavolajte a dohodnite si s nami prepravu tovaru z obchodných domov rýchlo a bezpečne.


Pridať komentár