Sťahovanie

20220806_142536
Pomôžeme vám do vášho nového domova
Presťahujeme vás na počkanie

Okrem autodopravy sa venujeme aj sťahovaniu nábytku v okresoch Rožňava, Rimavská Sobota, Spišská Nová Ves, Poprad, či Košice. Sťahovanie môže byť stresujúce a časovo náročné, ale nie s nami. Naložením a vyložením nábytku a vecí sa naša služba pre vás nemusí skončiť.

Zákazníci si nás vyberajú aj pre to, že im radi pomôžeme s vynesením nadrozmerného tovaru alebo nábytku za priaznivé ceny.
Vyložíme a naložíme tovar, ako by bol náš – so všetkou starostlivosťou a opatrnosťou.

Ak potrebujete demontovať nábytok alebo sa ho legálne zbaviť, vieme vám pomôcť aj s tým. Vy sa tak nemusíte trápiť nad tým, kto vám vynesie napr. starú kuchynskú linku, či gauč, keď vám dovezieme úplne nový.

Za mierny poplatok vieme poskytnúť služby EXPRES Sťahovanie, kde vieme sťahovanie zrealizovať do 24 hodín ( ak to aktuálna vyťaženosť dovoľuje ).

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá
Naši spokojní zákazníci
team
team
Som veľmi spokojný.  Preprava tovaru z Detvy do Maklaru v Maďarsku prebehla bez komplikácií. Dovoz bol rýchly a bezproblémový. Šofér bol veľmi profesionálny a ochotný pomôcť. Tovar bol doručený v perfektnom stave. Veľmi odporúčam túto prepravnú spoločnosť pre každého, kto hľadá spoľahlivý a efektívny spôsob prepravy tovaru.
Szandor K.
Detva - Maklar (Maďarsko)
team
Spočiatku som sa bála, či sa nám všetko pomestí. Napokon boli moje obavy zbytočné. Najlepšia skúsenosť s dopravnou službou, ktorú som mala!
spokojný zákazník
Dobšiná - Štítnik
team
Bohužiaľ sme si nemohli prevzať nábytok v Košiciach osobne, ale páni z dopravastahovanie.sk nám podali pomocnú ruku. Od teraz sa nebojíme objednať nábytok, z ktoréhokoľvek mesta.
Tomáš C.
Košice - Rožňava
team
Rýchly, pohotový a spoľahlivý. Ďakujem vám za pomoc.
Nicole B.
Levoča - Revúca
team
Chlapi nám doniesli novú rúru a starú zobrali. Proste paráda!
Zdeno I.
Pača - Rožňava
team
Neverili sme, že sa tam zmestí náš čln. Ale zmestil. Ďakujeme za možnosť si spraviť pekné zážitky.
Tobias O.
Rožňava - Dedinky
team
O moju motorku som sa vôbec nebál. Bezpečne a rýchlo.
Marcel
Ružomberok - Rožňava
team
Presťahovanie na Slovensko pre nás nebolo ľahké. Ďakujeme chalanom za pomoc!
Igor R.
Viedeň - Teplý vrch
Rezervujte si naše služby