Autodoprava

20230105_112037
Vzdialenosť je pre nás iba číslo
My vám to prepravíme

Naša firma sa venuje autodoprave a preprave tovaru už niekoľko rokov. Sídlime v Rožňave, ale našich spokojných zákazníkov by ste našli aj v Košiciach, Rimavskej Sobote, Poprade, či Banskej Bystrici.

Radi vám dovezieme aj poskladaný nábytok napr. z IKEA Košice, či iných obchodných domov, kde by ste vy zbytočne stratili čas a spálili palivo.

Našim cieľom je spokojný zákazník, ktorý bude dobré meno o nás šíriť aj ďalej. Preto ponúkame doplnkové služby, ako EXPRES doručenie do 24 hodín za férový príplatok.

Dbáme na bezpečnosť, pretože si uvedomujeme, že často prepravujeme drahé, alebo osobné veci, ktoré môžu mať pre majiteľov nevyčísliteľnú hodnotu.

Okrem vnútroštátnej dopravy robíme aj medzinárodnú autodopravu. Máme CMR poistenie aj licencie s krytím až do 50 000 €, takže nám bez problémov môžete zveriť dopravu aj do iných európskych krajín.

Využite aj vy bezpečného a overeného autodopravcu za skvelú cenu len 0,49 € / km.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá
Naši spokojní zákazníci
team
team
Som veľmi spokojný.  Preprava tovaru z Detvy do Maklaru v Maďarsku prebehla bez komplikácií. Dovoz bol rýchly a bezproblémový. Šofér bol veľmi profesionálny a ochotný pomôcť. Tovar bol doručený v perfektnom stave. Veľmi odporúčam túto prepravnú spoločnosť pre každého, kto hľadá spoľahlivý a efektívny spôsob prepravy tovaru.
Szandor K.
Detva - Maklar (Maďarsko)
team
Spočiatku som sa bála, či sa nám všetko pomestí. Napokon boli moje obavy zbytočné. Najlepšia skúsenosť s dopravnou službou, ktorú som mala!
spokojný zákazník
Dobšiná - Štítnik
team
Bohužiaľ sme si nemohli prevzať nábytok v Košiciach osobne, ale páni z dopravastahovanie.sk nám podali pomocnú ruku. Od teraz sa nebojíme objednať nábytok, z ktoréhokoľvek mesta.
Tomáš C.
Košice - Rožňava
team
Rýchly, pohotový a spoľahlivý. Ďakujem vám za pomoc.
Nicole B.
Levoča - Revúca
team
Chlapi nám doniesli novú rúru a starú zobrali. Proste paráda!
Zdeno I.
Pača - Rožňava
team
Neverili sme, že sa tam zmestí náš čln. Ale zmestil. Ďakujeme za možnosť si spraviť pekné zážitky.
Tobias O.
Rožňava - Dedinky
team
O moju motorku som sa vôbec nebál. Bezpečne a rýchlo.
Marcel
Ružomberok - Rožňava
team
Presťahovanie na Slovensko pre nás nebolo ľahké. Ďakujeme chalanom za pomoc!
Igor R.
Viedeň - Teplý vrch
Rezervujte si naše služby