Ak potrebujete prepraviť tovar do krajín Európskej únie, nákladná autodoprava do 3,5 tony prináša viacero výhod, ktoré by ste mohli vziať do úvahy pri rozhodovaní sa, aký spôsob prepravy tovaru využijete.

Flexibilita a individuálny prístup

Na rozdiel od veľkých prepravných spoločností, resp. inej formy dopravy ( napr. leteckej, či vlakovej ), je doprava autami do 3,5 tony založená na individuálnom prístupe.

Klient jedná o možnostiach prepravy a špecifikách priamo s majiteľom firmy, resp. konkrétnym prepravcom. Tým sa vyhne administratívnym procesom, ktoré veľké firmy požadujú.

Presne na miesto

S nákladnou autodopravou je možné dosiahnuť priamy spoj na presný cieľový bod, čo môže byť výhodné pre zákazníkov, ktorí potrebujú doručiť tovar priamo na konkrétnu adresu.

Minimalizuje sa prekládka tovaru, čo by mohlo viesť k jeho poškodeniu a tiež k prestojom na depe.

Rýchlosť a časová efektivita

V porovnaní s inými formami medzinárodnej prepravy, ako je napríklad železnica alebo námorná doprava, nákladná autodoprava je často rýchlejšia a môže ponúkať lepšiu časovú efektivitu. Vodiči majú väčšiu kontrolu nad trasou a môžu sa vyhnúť prípadným oneskoreniam.

Menšie požiadavky na objem

Medzinárodná nákladná autodoprava je obzvlášť vhodná pre menšie náklady a objemy tovaru. Autodopravcovia, ktorí majú vozidlá s nosnosťou do 3,5 tony, môžu poskytnúť služby pre menších zákazníkov a menšie objednávky.

Flexibilita pri zasielaní

Nákladná autodoprava umožňuje zákazníkom vybrať si rôzne možnosti zasielania, vrátane rýchlosti doručenia a prispôsobenia sa individuálnym potrebám zákazníka.

Zákazníci môžu tiež žiadať o špeciálne služby, ako je napríklad doručenie na konkrétny deň alebo asistenciu s nakladaním a vykladaním tovaru.

Naša spoločnosť, okrem vnútroštátnej prepravy, poskytuje svojim zákazníkom aj prepravu do zahraničia v rámci Európy.

Našou výhodou, okrem nového vozového parku a skúsených šoférov, je aj výnimočná cena len 0,49 € za kilometer. Nezáleží teda, či preprava pôjde do Španielska, alebo „len“ do Rakúska – platíte skvelú jednotnú cenu a žiadne nezmyselné príplatky.


Pridať komentár